SAARTE INVESTEERING

MEIST

Saarte Investeering: kinnisvaraarenduse investeerijad ja teerajajad.

Tere tulemast Saarte Investeering maailma. Alates lummavatest kinnisvaraarenduse valdkondadest kuni ärikonsultatsioonideni – meie mitmekesine portfell annab meile võimaluse luua püsivat mõju nii selles valdkonnas kui ka mujal. Vankumatu pühendumisega püüame tõsta partnerluse ja vastastikuse austuse standardeid, olles säravaks eeskujuks kogu äriringkonnale.

Saarte Investeeringu eesmärk on kutsuda ellu projekte nii Eestis kui ka välismaal, millel oleks ümbritsevale pikemaajalisem mõju ja mis oleksid ajas kestvad Me soovime läbi infrastruktuuri ja tööjõu arendamise luua väärtusi, mis mõjutavad positiivselt inimeste elustiili ning hoiavad ühtsustunnet kogukonnas aidates nii kaasa majanduse arengule.

Meie missioon

Investeerimine on tuleviku parandamisele suunatud tegevus. Viljakandvaks investeerimiseks on vaja tarkust, kainet meelt ja julgust otsuseid langetada. Just selline, usaldusväärne investeerija elukeskkonda, kodu loomisse ning eelkõige inimestesse, püüab olla ka Saarte Investeering. Meeldiva keskkonna loomine toimekatele inimestele on meie lipukiri. Me mõistame oma otsuste ja tegevuste pikaajalist mõju ning seetõttu tunnetame ka suurt vastutust, et meie projektid õnnestuksid. Tegutseme põhimõttel, et julgeme ka viie, kümne ja viiekümne aasta pärast tehtud töödele otsa vaadata.

Saarte Investeering tegutseb ausa partnerluse ja vastastikuse lugupidamise põhimõttel. Oleme avatud hoiakuga ettevõte ning pingutame selle nimel, et meie koostööpartneritel ja klientidel oleks põhjust meid usaldada.

Tullio Liblik

Saarte Investeering OÜ / CEO

Oleme aastate jooksul toetanud noorte arengut, sporti ja kultuuri. Panustame oma tegevuses teadlikult jätkusuutlikkusele – meie uus põlvkond. Samuti oleme pikalt tegelenud sigarikultuuri arendamisega: Saarte Investeering Ou omanik Tullio Liblik on iga-aastase rahvusvahelise sigari- ja elustiilifestivali Fine Spirits & Cigar Weekend korraldustoimkonna president.

Scroll to Top

Kirjuta meile

НАПИШИТЕ НАМ

Kirjuta meile