SAARTE INVESTEERING

 • Tere tulemast Saarte Investeeringusse

  Targad otsused

 • Mõtleme paremini

  jätkusuutlik arendus

 • sinu parim valik

  parem tulevik

Saarte Investeering on usaldusväärne kinnisvaraarendaja, kes on tegutsenud üle 20 aasta. Oleme pühendunud kvaliteetsete ja jätkusuutlike lahenduste loomisele, mis muudavad inimeste elu paremaks. Meie eesmärk on luua parem tulevik kõigile. Seda teeme, ehitades ja arendades elu- ja ärihooneid, mis on nii funktsionaalsed kui ka esteetiliselt meeldivad. Samuti oleme teadlikud oma tegevuse keskkonnamõjudest ja võtame kasutusele meetmed nende vähendamiseks.

Oleme uhked oma töö üle ja usume, et meie lahendused aitavad luua elamisväärsemat ja jätkusuutlikumat maailma.

MIKS ME OLEME?

Saarte Investeering on olemas, et luua kestlikke väärtusi, mis mõjutavad positiivselt inimeste elustiili ja hoiavad ühtsustunnet kogukonnas. Usume, et kinnisvaraarendus on oluline osa ühiskonnast. See loob kodusid ja töökohti, edendab majandust ja aitab luua elamisväärsemat keskkonda. Kasutame oma teadmisi ja kogemusi, et luua hooneid ja keskkondi, mis on nii funktsionaalsed kui ka esteetiliselt meeldivad. Samuti oleme teadlikud oma tegevuse keskkonnamõjudest ja võtame kasutusele meetmed nende vähendamiseks.

KEDA JA MIDA ME TOETAME?

Saarte Investeering on kinnisvaraarendaja, kes toetab inimesi, keskkonda ja ühiskonda. Meie põhiväärtused on jätkusuutlikkus, sotsiaalne vastutus ja kohalik kogukond. Pakume turvalisi, mugavaid ja jätkusuutlikke elukeskkondi, kasutades taastuvenergiat ja keskkonnahoidlikke materjale. Samuti toetame heategevusorganisatsioone ja algatusi, mis edendavad jätkusuutlikku arengut ja Eesti kultuuripärandit. Usume, et igaüks väärib võimalust elada õnnelikku ja täisväärtuslikku elu. Seetõttu investeerime oma aega ja ressursse, et muuta maailm paremaks paigaks.

WOW elamuskeskus on põnev atraktsioon Kuressaares, Eestis. See on suur sisemänguala, kus on mitmesuguseid tegevusi lastele ja peredele, sealhulgas:

 • Mänguala liumägede, pallimängude ja muude interaktiivsete elementidega
 • Veeala erinevate huvitavate eksponaatide ja basseiniga
 • Simulaatoriala VR-mängude ja muude funktsioonidega.
 • Energiaala erinevate eksponaatidega nagu energiaratas
 • Restoran ja kohvik
 • Kohviku lähedal lasteala (2-6a).

Hirvepargi on uus elamurajoon Sauga valla rohelises keskkonnas. See asub Pärnu linnapiiri lähedal ja on maanteest eraldatud rohelise ala ja mõnesaja meetri pikkuse puhvertsooniga. Piirkonnas on mitmesuguseid eluasemeid, sealhulgas kortereid, ridaelamuid ja eramajasid.

Ajamaja ärikeskus on üks moodsaim ja paremini varustatud ärikeskuseid Kuressaares, Eestis. See asub linna südames, peaaegu peatänava kõrval, ning on koduks mitmele tuntud ettevõttele, sealhulgas Swedbankile, Saarte Investeeringule ja Timehouse Galleryle.

Ärikeskus pakub laias valikut rajatisi, sealhulgas:

 • 10 kaasaegset konverentsiruumi
 • 2 näitusesaalid kogupindalaga 300 ruutmeetrit
 • Hubane kohvik terrassiga
 • Parkimine
 • Autopesula

Meie missioon

Investeerimine on tegevus, mis on suunatud tuleviku edendamisele. Tootlik investeering eeldab tarkust, tervet mõistust ja julgust otsustada. Saarte Investeering pürgib olema usaldusväärne investor, kes investeerib elukeskkonda, koduasulasse ja eelkõige inimestesse. Aktiivsetele inimestele meeldiva keskkonna loomine on meie moto. Tunnustame oma otsuste ja tegude pikaajalist mõju ning tunneme seetõttu suurt vastutust oma projektide õnnestumise eest. Tegutseme põhimõttel, et julgeksime vaadata oma tänastele projektidele viie, kümne või viiekümne aasta pärast.

Teostame oma tegevust ausa partnerluse ja vastastikuse lugupidamise põhimõttel. Saarte Investeering on avatud meelega ettevõte, mis püüdleb oma partnerite ja klientide usalduse poole.

Tullio Liblik

ASUTAJA JA tegevjuht

Ferit Raat

Ettevõtluse arendusdirektor

“Edu kasvatamine strateegiliste kinnisvara- ja infotehnoloogiainvesteeringute kaudu on Saarte Investeeringu nurgakivi. Oleme pühendunud kasvule, innovatsiooni soodustamisele ja huvirühmade väärtuse maksimeerimisele. Meie pühendumus tipptasemele on vankumatu ja me püüame luua püsivaid võimalusi õitsenguks ja edusammudeks igas ettevõetud ettevõtmises.”

MEIE LÄHIMAD PARTNERID

 • ASUKOHT

  Tallinna 16, 93819 Kuressaare, Saaremaa, Eesti

 • TELEFON

  +372 452 4755
  +372 4524757

 • E-posti aadress

  info@sinvest.ee

Scroll to Top

Kirjuta meile

НАПИШИТЕ НАМ

Kirjuta meile